MOTI e mërkurë, 27 nëntor 2019

MOTI e mërkurë, 27 nëntor 2019

462
0

 

RESHJET

Në qarqet Shkodër dhe Kukës priten reshje mesatare, ndërsa në qarqet e tjera reshjet priten të jenë të dobëta ose lokalisht të dobëta.

Shumica e reshjeve priten nesër pasdite.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 7 / 18 °C

në vendet e ulëta: 5 / 18 °C

në vendet malore: 2 / 12 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në bregdet.

Shperndaje