MOTI e martë 17 dhjetor 2019.

MOTI e martë 17 dhjetor 2019.

347
0

Vijojnë ditët me diell, por kujdes në mëngjes…

Gjatë ditës vendi ynë do të jetë në mbizotërimin e motit të kthjellët dhe vranësirave të lehta, më të fokusuara do të jenë në zonat Lindore.

Orët e para të mëngjesit, temperaturat do të variojnë nga 3 në 7°C.

RESHJET

Në përgjithësi, nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 10 / 18 °C

në vendet e ulëta: 7 / 17 °C

në vendet malore: 3 / 13 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë, ndërsa në bregdet deri mesatare.

Shperndaje