MOTI e hene 16 Dhjetor 2019

MOTI e hene 16 Dhjetor 2019

366
0

Kjo javë do të nisë me mot të kthjellët dhe me rritje të temperaturave

RESHJET

Në përgjithësi, nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 9 / 18 °C

në vendet e ulëta: 7 / 18 °C

në vendet malore: 3 / 13 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë, ndërsa në bregdet deri mesatare

Shperndaje