MOTI e dielë, 8 shtator 2019

MOTI e dielë, 8 shtator 2019

371
0

Reshje shiu, shtrëngata . Ja si do të jetë e diela në vend

RESHJET

Në përgjithësi, priten reshje të dobëta

Në zona të kufizuara të qarqeve, reshjet do të jenë në formë shtrëngate.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 27 °C

në vendet e ulëta: 20 / 30 °C

në vendet malore: 12 / 27 °C.

ERA

Era do të fryjë e lehtë deri mesatare.

Shperndaje