MOTI e dielë 25 gusht 2019

MOTI e dielë 25 gusht 2019

370
0

RESHJET

Priten reshje të dobëta në qarqet Shkodër, Kukës, Dibër, Lezhë, Elbasan dhe Fier, ndërsa në qarqet e tjera nuk priten reshje

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 23 / 33 °C

në vendet e ulëta: 23 / 37 °C

në vendet malore: 15 / 30 °C.

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë, ndërsa në bregdet deri mesatare

Shperndaje