MOTI e dielë, 1 shtator 2019

MOTI e dielë, 1 shtator 2019

405
0

RESHJET

Priten reshje të dobëta në qarqet Elbasan dhe Vlorë, ndërsa në qarqet e tjera priten reshje lokalisht të dobëta, kryesisht në zonat malore dhe ato pranë tyre.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 22 / 31 °C

në vendet e ulëta: 21 / 33 °C

në vendet malore: 15 / 29 °C.

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Shperndaje