Moderatorja shet makinën Range Rover, flet tregtari: Shumë e pistë!

Moderatorja shet makinën Range Rover, flet tregtari: Shumë e pistë!

519
0

Një pjesë e makinës së tipit Range Rover ngjyrë rozë e modeles dhe moderatores Katie Price është shitur.

41-vjeçarja, e cila është drejt falimentimit prej problemeve me gjykatën, njihet për jetën luksoze dhe dëshirën për të pasur automjete me ngjyra të ndezura.

Por këtë javë motori i automjetit përfundoi në një ankand dhe u shit në një servis makinash në Essex.

Një tregtar tha për MailOnline: “Është një makinë shumë e habitshme, por ne nuk e dinim se ajo i përkiste Katie Price.

Por një nga blerësit na tha që ishte i saj. Ne nuk mund të besonim se sa e pistë ishte.”

40-vjeçarja vendosi ta shiste makinën pasi gjykata i hoqi patentën për dy vjet.