Modelja shiti virgjërinë/Ja vlera dhe fituesi…

Modelja shiti virgjërinë/Ja vlera dhe fituesi…

465
0

Modelja 23-vjeçare, shiti virgjerine per 2 milion Paund dhe ai qe ofroi me shume dhe kreu marredhenie seksuale me te ishte nje politikan nga Tokyo. Sipas Mirror behet fjale per modelen Mahbuba Mammadzada, qe e argumentoi vendimin per shitjen e vrgjerise me faksin se donte te bente krenare nenen e saj. Sipas ofertave, ne vendin e trete ishte një futbollist i njohur nga Mynihu, i dyti një avokat nga Londra, dhe fituesi një politikan nga Tokio. Modelja njihet me emrin Maria kur nxori ne shitje virgjerine tha se donte para pasi donte te shetiste boten se bashku me nenen e saj. Ne shitje virgjerine e nxori ne sajtin  Cinderella Escorts, me seli në Gjermani, dhe në profilin e saj shkruante se kërkontë një “sugar daddy”. “dua te kem nje shtepi per vete dhe per nenen time, qe te jetojme mire dhe te udhetojme bashke ne te gjithe boten”- shkruante ajo, duke theksuar ne fund: Nëna ime bëri gjithçka për mua deri tani, dhe tani është radha ime, për ta bërë atë krenare“.