Modelja seksi rrezikon burgun, ja kë rrahu

Modelja seksi rrezikon burgun, ja kë rrahu

634
0

Alberto Dandolo gazetari i Dagospia, ka vendosur të denoncojë Belen Rodriguez, pas një ‘sulmi’ që ka ndodhur në studiot e Mediaset.

Show girl nga Argjentina, sapo ishte kthyer nga pushimet e saj në Ibiza dhe gjatë regjistrimit të serive të reja të emisionit “Tu si que vales”, supozohet që Belen ka sharë dhe rrahur gazetarin, i cili ndodhej në studio për një intervist me Maria De Filippi, deshi të përfitonte nga rasti për të regjjistruar ‘2 batuta’ për lidhjen e supozuar të Belen dhe Maerco Boriello.

Mesa duket gjërat nuk kanë shkuar dhe aq mirë midis tyre, gazetari ka ngritur padi kundër Rodriguez, dhe ajo mund të rrezikojë burgun me akuzën e agresionit  nëse vërtetohen fjalët e gazetarit.

dd16cef1453cd7c789da49b886d697a7_1470222054-8775689

Shperndaje