Ministrja romantike në krahë të bashkëshortit, moderatorit shqiptar (Foto)

Ministrja romantike në krahë të bashkëshortit, moderatorit shqiptar (Foto)

1351
0

14089102-10210404724135812-5303679484647564623-n_1471715968-9678899

Ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, e cila është duke shijuar disa ditë nga pushimet verore me familjen në plazhet e jugut të vendit, këtë pasdite ka vendosur që të tregohet paksa romantike.

Ajo ka postuar një foto të këndshme në krahët e bashkëshortit gazetarit dhe moderatorit Aleksandër Furxhi, çka ka marrë shumë pëlqime, por duke nxjerrë në pah edhe një anë tjetër të ministres, atë romantike.