Mikëpritjen e Shyhretës si vjehërr do e ëndërronte secila nuse (Foto)

Mikëpritjen e Shyhretës si vjehërr do e ëndërronte secila nuse (Foto)

410
0

shyhrete-behluli_1475269639-9185260

Familjes Salihu, në shtëpi i është shtuar një tjetër anëtare e familjes.

Nusja e djalit, Learta është bërë pjesë e shtëpisë dhe në momentet e para ajo që ka rënë në sy është mikëpritja e vjehrrës, këngëtares së mirënjohur Shyhrete Behluli.

Ajo i ka uruar mirëseardhje nuses mes tjerash edhe në rrjete sociale ku është shprehur: ‘Mire se erdhe o Yll, na e zdrite shtepine’.

shyhrete-behluli1_1475269620-5136994

Shperndaje