Mihrije Braha në super formë, 51-vjeçarja poston foto me bikini

Mihrije Braha në super formë, 51-vjeçarja poston foto me bikini

835
0

Mihrije Braha këngëtarja nga Kosova edhe pse 51 vjeç, koha  për të ka ndalur.

Kengetarja ka postuar një foto me bikini nga plazhi, ajo që vihet re është se perveç se Braha është në super formë, ajo në këtë foto i ka sfiduar të gjitha vajzat e reja me fizikun e  saj.

Ndërkohë  që foto ka marrë qindara like dhe shumë komente pozitive.