Meta: Shpresojmë të reflektojë dhe qetësohet më vonë

Meta: Shpresojmë të reflektojë dhe qetësohet më vonë

470
0

Nga Gjiri I Lalezit Presidenti Meta e ka nisur  ditën me këtë mesazh  “Shpresojmë të reflektojë dhe qetësohet më vonë|

Presidenti i vendit, Ilir Meta ndodhet kete te shtune ne Lalz, prej nga ka dhene edhe pershendetjen per kete mengjes per gjithe shqiptaret dhe ndjekesit e tij ne rrjetet sociale.

Mirëmëngjes nga Lalëzi! Edhe pse deti është zgjuar nervoz sot, shpresojmë të reflektojë dhe qetësohet më vonë”- shkruan Meta, bashkengjitur fotos qe poston kete mengjes.