Meta publikon sot foton më të veçantë, ja me kë ka bërë...

Meta publikon sot foton më të veçantë, ja me kë ka bërë “selfie”

658
0

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që sot të na urojë një ditë të mbarë me një foto të veçantë.

Në foton e publikuar nga Kreu i Shtetit shihet ai së bashku me djalin e tij Besarin duke bërë një “selfie” në majën e malit të Tomorrit.

Në një postim në “Facebook”, presidenti shkruan: “Nga mali i shenjtë i Tomorrit, së bashku me Besarin, ju urojmë mirëmëngjes dhe një ditë të mbarë!”