Mes pishave me pamje të mrekullueshme, dalin pamjet e vilës së Arbana...

Mes pishave me pamje të mrekullueshme, dalin pamjet e vilës së Arbana Osmanit

520
0

Ndërkohë s’mund të na shpëtonte nga syri ky arredim kaq modern i kësaj shtëpie. Në sy bien kolltukët e rehatshëm e të bardhë dhe fakti që shtëpia është në mes të natyrës.

Moderatorja Arbana Osmani jeton në një shtëpi vilë mes natyrës. Këtë gjë ja ka zbuluar mikesha e saj, Xhemi Shehu me anë të një fotoje që ka publikuar në rrjetet sociale.

“Mëngjesi te shtëpia e Panes,”– shkruan Xhemi me humor.

Ndërkohë s’mund të na shpëtonte nga syri ky arredim kaq modern i kësaj shtëpie. Në sy bien kolltukët e rehatshëm e të bardhë dhe fakti që shtëpia është në mes të natyrës.

Vila duket që është rrethuar nga pishat dhe e arresduar me ngjyrë druri dhe të zezë.

Arbana Osmani së fundmi është vënë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes së saj me regjisorin