Me sa meshkuj ka bërë seks bukuroshja Amber Rose?!

Me sa meshkuj ka bërë seks bukuroshja Amber Rose?!

939
0

Amber-Rose-615x358

Amber Rose ka pranuar se nuk e ka idenë me sa meshkuj ka kryer marrëdhënie seksuale deri më tani.

Modelja e famshme, e cila në të kaluarën ka qenë në lidhje me Kanye West dhe ka qenë emartuar me Wiz Khalifan, thotë se nuk i numëron partnerët seksualë.

“Jam 32 vjeçe – jam argëtuar disa herë. Nuk do të ulem dhe të numëroj”, është shprehur ajo në emisionin The Amber Rose Show.

Njëherësh, ajo ka thënë se nuk i pëlqen fakti që meshkujt lëvdohen që kanë dashnore, teksa femrat kritikohen për tradhti.

Ndërsa së fundmi, Amber ka thënë se aktualisht nuk ka të dashur, pasi meshkujt kanë frikë nga ajo.

“Nuk mund të dal për asgjë, të gjithë meshkujt kanë frikë nga unë, është për të ardhur keq. Njerëzit e afërt më thonë se unë i tremb meshkujt, prandaj kjo e bën të vështirë një lidhje”, ka deklaruar bukuroshja.