Më në fund! Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi konfirmojnë lidhjen

Më në fund! Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi konfirmojnë lidhjen

593
0

Prej kohësh në shtypin rozë përflitet për një lidhje të mundshme dashurie mes aktorit Romeo Veshaj dhe këngëtares Jonida Maliqi.

 

Dyshja janë fotografuar shpesh së bashku në ambjente të ndryshme, mirëpo asnjëherë nuk kanë folur për raportin mes tyre. Ndërkohë, duket se pas zhurmës së madhe që kanë shkaktuar, ka ardhur koha që ta pranojnë se janë së bashku.

 

Është Romeo ai i cili ka publikuar një foto me Jonidën. Çifti shfaqen të dy, duke shikurar njëri-tjetrin me shumë dashuri. Mision i mundur 9”,-shkruan Romeo në krah të fotos dhe Jonida vendos disa zemra.

 

Ndërkohë janë të shumtë personazhet e njohur që kanë komentuar për foton e tyre.

Screenshot_1.jpg