Me burrin apo me gjyshin? 36-vjeçarja i habit të gjithë

Me burrin apo me gjyshin? 36-vjeçarja i habit të gjithë

606
0

Modelja italiane Elisabetta Gregoraci ka nisur pushimet me burrin e saj, Flavio Briatores.

Ajo është fotografuar në Mykonos të Greqisë, ku ndodhet për pushime me familjen e saj.

Modelja tregon një formë shumë më të mirë se ajo e një 36-vjeçareje të zakonshme, duke bërë që shumë pushues të kthenin kokën, teksa shëtiste përkrah burrit të saj 66-vjeçar. Dashuria nuk njeh moshë dhe këtë e tregon Elisabetta dhe shumë vajza të tjera që kohët e fundit po i drejtojnë sytë nga mosha e tretë.