MASAKËR në Shkodër, vriten 2 vëllezërit (EMRAT)

MASAKËR në Shkodër, vriten 2 vëllezërit (EMRAT)

412
0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër ku kanë mbetur të vrarë dy persona.

Të shtënat me armë zjarri  kanë lënë të vdekur Astrit Bilalin dhe Ibrahim Bilalin në lagjen Kiras të qytetit të Shkodrës.

Mësohet se dy viktimat janë vëllezër me njëri tjetrin.

Ndërkohë që në Livadhe është gjetur një makinë e djegur, që dyshohet se i përket autoreve të ngjarjes.

Sakaq, policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shkodra në muajt e fundit është kthyer në një qytet të minuar, për shkak se kaë ndodhur dhjetra atentate mafioze.

Shperndaje