Martohet reperi i njohur Mc Kresha, ja FOTO nga ceremonia e kurorëzimit

Martohet reperi i njohur Mc Kresha, ja FOTO nga ceremonia e kurorëzimit

417
0

Reperi i njohur shqiptar Mc Kresha po kurorëzon mbrëmjen e sotme me martesë lidhjen e tij me Erzinën.

Çifti e ka mbajtur deri më momentin e sotëm sekret martesën e tyre si dhe deri tani ceremonia ka qenë tepër private.

Gjithsesi mediat kosovare kanë publikuar edhe foto të partneres së Mc Kreshës, Erzinës si dhe pamje nga vendi se ku po e bëjnë ceremoninë e dasmës çifti.

https://www.instagram.com/p/B6Gx11PFovM/?utm_source=ig_web_copy_link