Martohet Jona e Big Brother. Nuse më të bukur nuk keni parë!...

Martohet Jona e Big Brother. Nuse më të bukur nuk keni parë! | FOTO

3121
0

E mbani mend Jonën e `Big Brother‘? çfarë pyetje bëj dhe unë, e kush nuk e mban mend Jonën e Big-ut, ajo vajza e cila edhe pse me një të shkuar të dhimbshme sërish dinte të buzëqeshte dhe të qëndronte e fortë, gjithashtu ti bënte dhe të tjerët të qeshnin me optimizmin e saj. Shum pak kohë pas daljes nga reality-show, Jona Kalemaj gjeti dashurinë e saj Eriton, për të cilin gjithmonë ka dashur të mos e shfaq për publikun. Rreth një vit më parë Jona dhe Eritoni u bën prindër për herë të parë me një vajzë, ndërsa këtë javë Jona dhe partneri i saj kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Jona duket një nuse mrekullisht e bukur, si në përralla, dhe nga postimet e saj ajo shihet se është tepër e lumtur me familjen që ka krijuar, dhe kështu urojmë që të jetë gjithmonë bukuroshja Jona së bashku me familjen e saj!