Marina Vjollca është një nuse për shtëpi – Ja cfarë ka bërë

Marina Vjollca është një nuse për shtëpi – Ja cfarë ka bërë

496
0

Marina Vjollca është një vajzë në karrierë, por kjo nuk e pengon atë t’i përkushtohet edhe shtëpisë. Këto ditë pushimesh, janë të përshtatshmet edhe për të gatuar. Marina jashtë atyre kornizave të televizionit, është bërë një kuzhiniere e zonja dhe produktin e nxjerrë nga duart e saj e ka fotografuar dhe e ka postuar në rrjete sociale. Gatimi quhet “fli” dhe jo vetëm që ka gatuar, por ajo i fton të gjithë, duke shkruar: “Bujrum”.

Postimi i Marinës:

https://www.instagram.com/p/BJawjcmDoGX/?taken-by=marina_vjollca