Mariah Carey ndan me fansat FOTO seksi nga vaska

Mariah Carey ndan me fansat FOTO seksi nga vaska

555
0

Mariah Carey njihet për pozat provokuese, por këtë herë ka guxuar shumë teksa postoi në Instagram dy foto.

Ajo shfaqet si asnjëherë më parë, tërësisht nudo, teksa bën banjë në një vaskë me ujë.

Këngëtarja 46-vjeçare shfaq format dhe gjoksin e bëshëm për 4,1 mln ndjekësit e saj në rrjetin social, teksa pozon mes shkumës së sapunit.

Komentuesit e kanë komplimentuar në masë artisten, që pavarësisht moshës nuk e humbet bukurinë e saj.