Manjola Nallbani tregon momentin e sikletshëm në festival: Më ngeci ora te...

Manjola Nallbani tregon momentin e sikletshëm në festival: Më ngeci ora te fustani, nuk mund ta…

579
0

Këngëtarja Manjola Nallbani ka treguar prapaskenat e koncerteve ne emisionin “E Diell” në “Top Channel”. Manjola tregoi një moment gtë sikletshëm që ajo kishte kaluar, pasi I kishte ngecur ora te fustani gjatë kohës që po interpretonte në skenë.

ghgk.png

“Më ishte kapur njëherë ora te fundi i fustanit dhe unë që kisha më merak nderin se interpretimin, nuk ngrija dorën të interpretoja, por mbaja fustanin. Nuk duhet të na dilte këmba më shumë seç duhej”, tha Manjola Nallbani.