“Mama”, Elvana Gjata po përgatitet për projektin e ri muzikor, e këtë...

“Mama”, Elvana Gjata po përgatitet për projektin e ri muzikor, e këtë herë në Gjermani(VIDEO)

444
0

Së shpejti Elvana Gjata do të publokojë edhe projektin e ri muzikor, për të cilin po punon në Gjermani.

GJERMANI- Këngëtarja e mirënjohur, Elvana Gjata është një ndër emrat më të njohur të muzikës shqiptare. Kohët e fundit ajo është ndër më të përfolurat në mediat rozë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston foto dhe video nga jeta e saj prpfesionale e rrallë herë zbulon gjëra nga jeta private.

Së fundmi përmes disa postimeve në Elvana ka publikuar një video të shkurtër ku krahas saj shkruan: Mama, ku lë të kuptohet se së shpejti do të vijë një projekt i ri.