Makina e mbeturinave e ka me shpejtësi, merr para autobuzin me pasagjerë

Makina e mbeturinave e ka me shpejtësi, merr para autobuzin me pasagjerë

541
0

14322513_10154062394653883_6489131597080668523_n-550x413

Duket se kjo makinë e mbeturinave e ka patur me shpejtësi pastrimin e qytetit (në mesditë), duke shkaktuar për pak një aksident shumë të rëndë. Autobuzi i linjës së unazës, ka qenë duke kaluar te 21 dhjetori (përballë shkollës Sabaudin Gabrani) dhe makina e plehrave është përpjekur ta parakalojë, ndërkohë që mjeti i transportit publik ka qenë plot e përplot me njerëz. Fotot nga vendngjarja i ka postuar në profilin e tij në Facebook gazetari, Amarildo Topi.