Mahniti me pamjen në spotin e emisionit, por shikoni shifrën marramendëse të...

Mahniti me pamjen në spotin e emisionit, por shikoni shifrën marramendëse të takave të Marina Vjollcës

605
0

Moderatorja Marina Vjollca deklaroi sot se do të rikthehet në ekran pas një shkëputjeje të gjatë.

sfgrt.png

Ajo publikoi promon e emisionit ku shihej e veshur me një kostum të zi dhe me taka të zeza, të cilat tërhoqën jo pak vëmendje.

 

Mësohet se këpucët e Marinës janë të markës Yves Saint Laurent modeli “Opium” Appelle Moi.

jkjkl;nj.png

Edhe në takat e këpucëve shkruhet ‘Apelle Moi’, mirëpo ata kapin shifrën e 770 paundë, ose 1 milionë lekëve shqiptare.