Luana publikon foton seksi dhe ka një mesazh për të gjitha zonjat:...

Luana publikon foton seksi dhe ka një mesazh për të gjitha zonjat: Rregulli numër një…

504
0

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, prej pak ditësh ndodhet në Venecia të Italisë. Nga fotot e publikuara në profilin e saj në “Instagram”, duket se ajo është vetëm, por jo.

luana

 

Me Luanën ndodhet i dashuri i saj i shumëpërfolur, Faton Shoshi. Gjithashtu atyre u është bashkuar edhe Marina së bashku me Getoarin.

luana2

Ndërkohë një ditë më parë, moderatorja publikoi një fotografi ku shfaqet mjaft elegante dhe seksi. Bashkëngjitur me foton, ajo la edhe një mesazh për të gjitha zonjat.

 

 

“Rregulli numër një për një zonjë: Qëndro me klas!”, shkruan Luana Vjollca në postimin e saj në “Instagram”.