Luana iu thyen zemrat shqiptarëve, këto foto s’do donte t’i shikonte askush!

Luana iu thyen zemrat shqiptarëve, këto foto s’do donte t’i shikonte askush!

643
0

Moderatorja Luana Vjollca është kthyer në Prishtinë, në vendin e saj të preferuar. Ajo ka publikuar foto dhe video gjatë qëndrimin të saj në kryeqytetit e Kosovës. Mesa duket Prishtina është një dashuri që Luana tashmë nuk i reziston dot.

l_1472020932-2561919