Lori ndahet nga Visi dhe lidhet me një tjetër mashkull? Motra e...

Lori ndahet nga Visi dhe lidhet me një tjetër mashkull? Motra e Lorit, Redia Hoxha bën lëmsh gjithë rrjetin me këtë veprim! [FOTO]

2266
0

Javët e fundit Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari kanë qenë kryefjala e mediave rozë.

Ndonëse nuk ka pasur asnjë reagim nga dyshja deri më tani, ndërkohë sot u tha në median rozë se fashion blogerja ka nisur një lidhje të re.

Ndonëse nuk dihen më shumë detaje, një koment i motrës së Lorit i ka konfuzuar të gjithë.

“Hajde, hajde”, i shkruan Redia Visit ndërsa ai ja kthen: “M’prit”.

Nuk dihet nëse Redia ruan një marrëdhënie miqësore me Visin edhe pas ndarjes së tij nga Lori ose thashethemet për ndarje nuk janë të vërteta.