Ledioni zbulon sekretet e bashkëjetesës me Sarën (Video)

Ledioni zbulon sekretet e bashkëjetesës me Sarën (Video)

451
0

qqqq_1474044268-3708125I ftuar në In Tv moderatori Ledion Liço ka zbuluar disa detaje nga jeta tij private.

I pyetur nëse urinon në dush, moderatori i The Voice ka thënë se këtë gjë nuk e bën asesi në shtëpinë e tij. “Sara është e çmendur pas pastërtisë dhe nuk do të guxoja ta bëja një gjë të tillë.Por e bëj këtë gjë në tualetet e hoteleve”, ka përfunduar Ledioni. Ai dhe trashgimtarja e Top Channel Sara Hoxha pritet të bëhen së shpejti prindër.