Ledina Çelo, spektakolare në skenë dhe joshëse në bregdet

Ledina Çelo, spektakolare në skenë dhe joshëse në bregdet

640
0

Këngëtarja , Ledina Celo, po i shijon pushimet me familjen e saj në jug të Shqipërisë.

Edhe pse Celo ka mbushur 42 pranvera ajo shfaqet shume seksi në.

Edhe pse  ka kohë që nuk ka qenë aktive në muzikë, ajo vazhdon të mbahet mend për hitet e saj te realizuar me nivel .