‘Laget’ Eliona Pitarka, tregon të pasmet bombastike (Foto)

‘Laget’ Eliona Pitarka, tregon të pasmet bombastike (Foto)

1120
0

eliona_1472066432-7442072

Bukuroshja shqiptare Eliona Pitarka, njihet si një vajzë mjaft e bukur, ajo poston vazhdimisht foto në rrjetet sociale, përcjell orainfo.

Prezantuesja seksi nuk len pa provokuar në secilën paraqitje, këtë e bërë edhe në foton e fundit, ku shihet e kthyer me shpinë duke treguar të pasmet dhe linjat e saj seksi, deri sa gjendet në një ambient ku po bie shi u rrëmbyeshëm.