Kush po ia fotografon të pasmet Encës nga perspektiva e ‘zogut’ (FOTO)

Kush po ia fotografon të pasmet Encës nga perspektiva e ‘zogut’ (FOTO)

468
0

Këngëtarja nga Shqipëria Enca, e cila njihet edhe për linjat e saj bombastike, nuk ndalet së provokuari. Ajo përveç angazhimeve të shumta në muzikë dhe koncerteve gjatë këtij sezoni ka gjetur kohë që të pushojnë në bregdetin shqiptar. Pas postimit të foto ku ka shijuar bukurit e Shqipërisë nga lartësia, ajo sot ka postuar një foto ku duket ajo së bashku me një mike të saj duke marrë rreze dielli, përcjell ORAinfo. Ajo që bije në sy është se Enca së bashku me miken e saj janë zhveshur për të pozuar të shtrira nga pjesa e pasme. Në mbishkrimin e fotos ajo ka shkruar ‘dita më e mirë e jetës sime’.

Keni lexuar: ” Kush po ia fotografon të pasmet Encës nga perspektiva e ‘zogut’ (FOTO) ” në Stilografi.com

 14111761_1413554338671186_3248646_n