Kur kjo bukuroshe shfaqet, moti bëhet edhe më i “nxehtë” në Kosovë...

Kur kjo bukuroshe shfaqet, moti bëhet edhe më i “nxehtë” në Kosovë (Foto)

2012
0

Screenshot_1-15

Ju kemi prezantuar kohë pas kohe moderatoret dhe prezantuese botërore të parashikimit të motit.

Por, kësaj radhe do të flasin për një prezantuese shqiptare, e cila është mjaft joshëse dhe atraktive.

Bëhet fjalë për Genta Canën, e cila prezanton motin në televizionin kosovar, Klan Kosova, transmeton Telegrafi.

Ajo vjen nga kryeqyteti kosovar, Prishtina dhe është 27-vjeçare.

Ndërkohë, ajo është edhe moderatore e emisionit sportiv të të njëjtit televizion, “Sport Show”.