Kur Big Mama e pushtoj Ramush Haradinajn (Foto)

Kur Big Mama e pushtoj Ramush Haradinajn (Foto)

513
0

big-mama-650x358_1461148661-1172229

E madhe, e trash, e gjithanshme. E tillë është Big Mama, që e shohim kudo: në skenë duke kënduar, në emisione televizive, por edhe nëpër vende të ndryshme duke u argëtuar për pikë të qejfit, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja është natyrë e çiltër dhe pa komplekse, andaj ka arritur të ketë shoqëri të gjerë në Maqedoni, Kosovë e Shqipëri. Të gjithë e duan Bigin.

Këngëtarja nuk i ka miq vetëm këngëtarët e gazetarët, por edhe politikanët, me të cilët nuk është fare formale, por sillet në stilin e saj, shkruan “Kosovarja”. Ja si e ka pushtuar në një rast Ramush Hajredinajn.

big_1475257252-7536263

Shperndaje