Kujtim Gjuzi pret flokët ballaboks, buzëqeshja dhe imazhi joshës pas divorcit (Foto)

Kujtim Gjuzi pret flokët ballaboks, buzëqeshja dhe imazhi joshës pas divorcit (Foto)

1110
0

 

Deputeti Kujtim Gjuzi vjen me ndryshime të reja. I ftuar në emisionin “Procesi Sportiv”, Gjuzi ra në sy për prejrjen e flokëve me modelin ballaboks.

 

Teksa pjesën e sipërme të flokëve dhe të pasme i ka lënë të gjata, deputeti ka zgjedhur të rruajë anësoret, duke u rikthyer me një model mjaft të famshëm flokësh në vitet 2000.

Mesa duket kreu i Partisë Konservatore po vjen me një pamje të re tashmë që edhe është divorcuar nga gruaja. Në një bisedë telefonike për Dosja.al, para disa muajsh, Kujtim Gjuzi foli dhe për konfliktin në familje që solli këtë ndarje.

 

Ai shpjegoi se kërkesa e gruas për t’u ndarë ka ardhur pas një zënke që ka pasur me kunatën.