Kujt ja hap këmbët Iva Aliko në makinë (Foto)

Kujt ja hap këmbët Iva Aliko në makinë (Foto)

746
0

iva_1473936500-153989

Ishte lidhja me një deputet ajo që e bëri të famshme këngëtaren Iva Aliko.

Por vetë ajo nuk lejon asnjë ditë t’i ‘sfumohet’ fama. Në profilet e saj në rrjetet sociale, sheh foto seksi, në të cilat bien në sy format e saj bombastike. Iva, këtë herë në makinë ka vendosur që të bëjë një foto provokuese duke hapur këmbët dhe e ka publikuar atë në Instagram.