Kristin Prengaj lë pa fjalë në foton e fundit (Foto)

Kristin Prengaj lë pa fjalë në foton e fundit (Foto)

839
0

eeeeeeeeeeeee_1471865590-33802

Modelja Kristin Prengaj ka lënë pa fjalë gjatë mbrëmjes së djeshme të pranishmit në një lokal në plazhin e Jalit.

Ajo ka postuar një foto e veshur me një fustan mjaft të hapur në pjesën e dekoltesë dhe jo vetëm duke i lënë shumë pak hapësirë imagjinatës. Ja si duket modelja seksi në foton më të fundit.