Komenti i Stresit tek motrat Vjollca “bëri lëmsh” rrjetin, çfarë e lidh...

Komenti i Stresit tek motrat Vjollca “bëri lëmsh” rrjetin, çfarë e lidh me Marinën??

617
0

Luana Vjollca së bashku me familjen e saj mamin, motrën e madhe Lirën, Marinën dhe Jorin mbesën e saj ndodhen me pushime në Dhërmi.

 

Këngëtarja ka postuar disa foto nga këto pushime e foto më e veçantë është ajo ku shfaqet e përkëdhelur pranë të ëmës e cila e puth në ballë

 

“E bekuar.. Nga Familja ime dhe natyra e mrekullueshme e Shqiperise! Faleminderiit Zot”, shkruan Luana.

 

Mirëpo mes komenteve të shumta ka rënë në sy komenti i Stresit i cili i ka habitur të gjithë.

 

“Familja ime”, shkruan Stresi.