Koha ka ndalur për Manjola Nallbanin dhe miqtë kanë të nhjëjtin mendim,...

Koha ka ndalur për Manjola Nallbanin dhe miqtë kanë të nhjëjtin mendim, veçanërisht Ermal Mamaqi

442
0

Manjola Nallbani  është nga peronazhet shumë të dashur për publikun, sa herë që ajo poston foto, merr komplimente pafund për format e saj trupore.

Për Manjolën koha ka ndalur sa edhe miqtë e saj ndajnë të njëjtin mendim, Albana Osmani, Bleona Qereti, Ledina Çelo, Eranda Libohova, Majlinda e Ornela bregu kanë qenë disa nga vajzat VIP që kanë komentuar në Instagramin e Manjolës me fjalët ‘yll’, ‘super’, ‘bishë’, etj. Dhe në këtë grup, nuk ka ndenjur dot pa u futur edhe Ermal Mamaqi.  “Rri o Manjo se s’na i hedh dot… ti po bën reklamë për kopertinën që ke dalë vet. Nejse. Tull trupi.”, shkruan ai

Ndërkohë edhe Nallbani nuk  ka pëtuar për t’i kthyer një përgjigje“Se mos më kerkon ndonjë pagesë tani që i bere ti reklame më shume se une Te ajo e fundit ma lidh gomarinTë përqafoj”, i është përgjigjur Manjola me humor.