Klaudia Pepa nxjerr gjoksin, komentuesit: Sa vulgare (Foto)

Klaudia Pepa nxjerr gjoksin, komentuesit: Sa vulgare (Foto)

932
0

srsjr74-620x346

Balerina e njohur shqiptare, e cila tashmë është e famshme edhe në Itali, Klaudia Pepa ka provokuar sot me një foto paksa hot, që sigurisht nuk do të mbetej pa komentuar.

E veshur me një xhaketë të verdhë dhe një çantë blu, Klaudia ka ekspozuar gjoksin.

Kaq ka mjaftuar për të shpërthyer edhe komentet në foto, që përtej se komentojnë për talentin e saj, ky gjest mesa duket iu është dukur vulgar.

Pak ditë më parë Klaudia ka qenë sërish në qendër të vëmendjen për kërcimin dhe puthjet që shkëmbeu gjatë një spektakli live me bashkëshortin, koreografin Albi Nako.

screenshot-10_1475321452-3646403

Shperndaje