Kjo është vajza me të pasmet më të forta, pas saj po...

Kjo është vajza me të pasmet më të forta, pas saj po çmendet reperi i famshëm (Foto+18)

480
0

Kjo është vajza me të pasmet më të forta, pas saj po çmendet reperi i famshëm (Foto+18)

Ajo është vetëm 22 vjeçe por trupi i saj ka më shumë fansa sesa ka ajo ditë jetë. Bëhet fjalë për bukuroshen me trupin e hekurt e të pasmet “bishë”.

Format e saj janë shumë larg atyre të Kim Kardashianit, nëse ky është idhulli juaj i trupit të femrës, por ama preferohen nga një pjesë e madhe e meshkujve.Quhet Bakhar Nabieva dhe është nga Ukrahina. Po bëhet aq e famshme falë formave muskulore, saqë edhe reperi 50 Cent i ka komentuar në fotografitë e shumta që Bakhar shpërndan në Instagram.

Sipas vajzës, çdo gjë arrihet me punë dhe me shumë palestër. Ajo shprehet se në trupin e saj nuk ka asnëjh ndërhyrje kirurgjikale apo element të jashtëm që mund të ndikojë në rritjen e formave, por e gjitha është vetëm punë dhe shumë vullnet për të arritur në nivelin e dëshiruar./mapo/

Per me Teper Shfletoni Galerine e Meposhteme: