Kjo është FOTO më seksi e Aurela Gaçes

Kjo është FOTO më seksi e Aurela Gaçes

454
0

image-68-198x300

Uragani i skenës shqiptare, Aurela Gaçe njihet edhe si kameleon, pasi e ndryshon shumë shpesh look-un e saj. E ftuar në programin “E Diela Shqiptare”, Gaçe ndonëse shtatzënë dukej shumë stil në veshje e pamje.

Ajo kishte veshur një “jumpsuit” të kuq ndërkohë që ato që binin në sy ishin edhe buzët e saj të arta. Në Instagram këngëtarja ka publikuar një foto nga ato ” anonimet” dhe provokueset që tërheqin shumë vëmendje.