Kim apo Enca, kush i ka të pasmet më të mira (Foto)

Kim apo Enca, kush i ka të pasmet më të mira (Foto)

894
0

kim-1_1472063238-8118952

Kim Kardashian bëhet temë e medieve rozë shkaku i të të pasmeve gjigante.

Por, së fundi edhe këngëtarja shqiptare ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale teksa bien në sy të pasmet.

Bëhet fjalë për Enca Haxhian, e cila shihet e shtrirë në det dhe valët e ujit teksa e flladitin këngëtaren.

Ndërkohë, Enca para se të publikojë këngën e re, është duke mbajtur koncerte anembanë trojeve shqiptare. /Telegrafi/