Kiara Tito sapo pranoi që ka bërë këtë ndërhyrje në fytyrë: Do...

Kiara Tito sapo pranoi që ka bërë këtë ndërhyrje në fytyrë: Do t’i bëj sepse nuk më intereson çfarë…

372
0

Kësaj here, në rubrikën e Dojna Memës “Një ditë me Dojnën”, ka qenë moderatorja e njohur Kiara Tito. Kiara është një ndër personazhet më të komentuar në media jo vetëm për jetën private, por së fundmi edhe për ndryshimet në pamjen e saj.

Kiara ka bërë buzët dhe s’ka ngurruar ta pranojë këtë publikisht. Dojna Mema i ka bërë asaj disa pyetje nga fansat dhe njëra prej tyre kishte të bënte pikërisht me ndërhyrjen në buzë.

“Pse i ke bërë buzët se duken jo origjinale.”- ishte pyetja të cilës Kiara iu përgjigj:

“Është e drejta ime t’i bëj dhe do t’i bëj sepse nuk më intereson fare çfarë thonë njerëzit.”, duke sqaruar njëherë e mirë këdo që kishte pikëpyetje mbi ndërhyrjet e saj.

kehup.jpg