Kiara ‘shmang’ Butrintin, çfarë ka ndodhur mes çiftit

Kiara ‘shmang’ Butrintin, çfarë ka ndodhur mes çiftit

328
0

Kiara Tito aktualisht nuk është pjesë e ndonjë formati televiziv por vazhdon të ngjallë inteteres publik për shkak të romancës me këngëtarin e njohur Butrint Imeri.

 

Së fundmi bukuroshja po merret me projektin e saj në ‘youtube’ dhe së shpejti pritet të sfidojë edhe blogeret më të famshme shqiptare. E ftuar bashkë me miken e saj moderatoren Liesa Haxhiasllani në emisionin e Jonida Shehut, Kiara është ngacmuar nga moderatorja e cila i thotë që a mundet edhe Liesa të bëhet e famshme duke krijuar një lidhje siç bëri ajo me Butrint Imerin.

 

“Skandaleta po pjesa e showbizit, e portale vetë jep një farë popullariteti dhe këtë më duhet ta pranoj. Nuk më pëlqen ta përmend pasi është përfolur aq shumë sa tani i ka humbur edhe vlera”, tha ajo ndërsa u pyet nëse ishte Butrnti faktori i famës së saj