Këto janë pasojat fizike të Cozman-it pas përleshjes me Noizyn

Këto janë pasojat fizike të Cozman-it pas përleshjes me Noizyn

870
0

noizy-dhe-cozman

Nga fotoja e vetme që po qarkullon pas sherrit me Noizyn , reperi i Babastars Cozman shihet të ketë rreth tre lëndime në kokë, një në skaj të buzës, tjetrin ne anën e majtë të ballit dhe sipas gjasave edhe në syrin e djathtë që nuk i vërehet qartë nga syzet, e përdorura në mbrëmje.

Kujtojmë se paraprakisht, avokati i Cozman i tha mediave se klienti i tij nuk ka gjuajtur me armë zjarrë gjatë përleshjes ku pati të shkrepur edhe plumba.