Këto 4 foto nudo të Kallashit në dush, do ju lënë pa...

Këto 4 foto nudo të Kallashit në dush, do ju lënë pa fjalë (Foto)

2098
0

Donjeta Kasumi  valltarja e cila është shëndrruar së fundmi në këngëtare është një nga vajzat shqiptare e cila i ka vithët më seksi në showbizin shqiptar dhe jo vetëm.

Kallashi me fotot e saj bombastike ka arritur që të merrë vemendje të madhe gjithandej shkruan Gazetablic.com

Ne kemi zgjedhur pesë fotot ku të pasmët e intepretueses së këngës “shoqe bitch” thjeshtë duken fantastike.