Kësaj radhe Rita ia ka dështuar keq me veshjen (Foto)

Kësaj radhe Rita ia ka dështuar keq me veshjen (Foto)

1673
0

Megjithëse njihet për stilin e saj të veçantë, ndodh që edhe Rita Ora të dështoi me zgjedhjen ndonjëherë.
Këngëtarja e shumë komentuar për paraqitjet e saj është parë rrugëve të New York e veshur me me xhinse dhe një bluzë por jo bukur siç jemi mësuar ta shohim.

Këpucët e saj nuk të lënë aspak për të dëshiruar

Source:/GazetaExpress

 

 

Shperndaje